Marie-koti
Marie-koti on Lahdessa, Päijät-Hämeessä sijaitseva vanhustenhoitolaitos, joka tarjoaa laadukasta hoitoa ja kuntoutusta ikääntyville asukkailleen. Laitoksessa yhdistyvät ammattitaitoinen henkilökunta ja kotikaltainen ympäristö, joka edistää asukkaiden hyvinvointia ja aktiivista elämää. Marie-kodin tavoitteena on turvata asukkaiden arvokkuus, turvallisuus ja mahdollisuus osallistua mielekkääseen toimintaan jokapäiväisen elämän parissa.
Lahti, Päijät-Häme
Contact details
- Address
- Lahti, Päijät-Häme 15800
Approximate location — contact the provider to confirm.
- Phone
- +358447132020
Photos



Hoitotyypit: Vanhainkoti
Luottamussignaalit
- Kielet: Finnish
Usein kysytyt kysymykset
Where is Marie-koti located?
Marie-koti is located at Lahti, Päijät-Häme 15800.
How do I contact Marie-koti?
You can reach Marie-koti by phone at +358447132020.
Oletko käyttänyt palvelua Marie-koti?
Jaa kokemuksesi auttaaksesi muita perheitä tekemään parempia hoitopäätöksiä.
Kirjoita arvosteluLähellä olevat palveluntarjoajat
Lisää hoitoa: Lahti
Näytä kaikki palveluntarjoajat: Lahti, Päijät-Häme →Aiheeseen liittyvät sivut
How we research and verify this information
Our team compiles this listing from public records and provider data, and reviews it against authoritative sources.