Ikääntyneiden päivätoiminta
Ikääntyneiden päivätoiminta on Jyväskylässä sijaitseva toimintakeskus, joka tarjoaa päiväpalvelua ikääntyneille henkilöille. Laitoksessa järjestetään monipuolisia toimintoja, joiden tavoitteena on edistää osallistujien hyvinvointia, toimintakykyä ja sosiaalista kanssakäymistä. Palvelu soveltuu hyvin niille, jotka haluavat pitää päivää tekemisen, yhteisöllisyyden ja kuntoilun parissa.
Jyväskylä, Keski-Suomi
Contact details
- Address
- Jyväskylä, Keski-Suomi
Approximate location — contact the provider to confirm.
Photos



Hoitotyypit: Aikuisten päivätoiminta
Luottamussignaalit
- Kielet: Finnish
Usein kysytyt kysymykset
Where is Ikääntyneiden päivätoiminta located?
Ikääntyneiden päivätoiminta is located at Jyväskylä, Keski-Suomi.
How do I contact Ikääntyneiden päivätoiminta?
You can contact Ikääntyneiden päivätoiminta through the website linked on this profile.
Oletko käyttänyt palvelua Ikääntyneiden päivätoiminta?
Jaa kokemuksesi auttaaksesi muita perheitä tekemään parempia hoitopäätöksiä.
Kirjoita arvosteluLähellä olevat palveluntarjoajat
Lisää hoitoa: Jyväskylä
Näytä kaikki palveluntarjoajat: Jyväskylä, Keski-Suomi →Aiheeseen liittyvät sivut
How we research and verify this information
Our team compiles this listing from public records and provider data, and reviews it against authoritative sources.