Ikäihmisten kuntouttava päivätoiminta

Ikäihmisten kuntouttava päivätoiminta on aikuisten päivätoimintapalvelu, joka sijaitsee Kouvolassa Kymenlaaksossa. Palvelu on suunnattu ikäihmisille, ja toiminnan painopisteenä on kuntouttava lähestymistapa päivätoimintaan. Palvelussa asioidaan suomen kielellä. Päivätoiminta tarjoaa ikääntyneille mahdollisuuden osallistua kodin ulkopuoliseen toimintaan säännöllisesti, mikä voi tukea toimintakyvyn ylläpitämistä arjessa. Palvelu sijaitsee Kouvolan alueella, joka kuuluu Kymenlaakson maakuntaan. Tarkempaa tietoa toiminnan sisällöstä, aikatauluista, kuljetusmahdollisuuksista sekä osallistumisen ehdoista saa ottamalla suoraan yhteyttä palveluntarjoajaan tai käymällä tutustumassa toimintaan paikan päällä.

Kouvola, Kymenlaakso

Call 044-7117 925

Contact details

Address
Kouvola, Kymenlaakso 45750

Approximate location — contact the provider to confirm.

Phone
044-7117 925

Photos

Ikäihmisten kuntouttava päivätoiminta - Aikuisten päivätoiminta in Kouvola, Kymenlaakso photo 1
Ikäihmisten kuntouttava päivätoiminta - Aikuisten päivätoiminta in Kouvola, Kymenlaakso photo 2
Ikäihmisten kuntouttava päivätoiminta - Aikuisten päivätoiminta in Kouvola, Kymenlaakso photo 3

Hoitotyypit: Aikuisten päivätoiminta

Luottamussignaalit

Vieraile verkkosivuilla

Usein kysytyt kysymykset

Where is Ikäihmisten kuntouttava päivätoiminta located?

Ikäihmisten kuntouttava päivätoiminta is located at Kouvola, Kymenlaakso 45750.

How do I contact Ikäihmisten kuntouttava päivätoiminta?

You can reach Ikäihmisten kuntouttava päivätoiminta by phone at 044-7117 925.

Oletko käyttänyt palvelua Ikäihmisten kuntouttava päivätoiminta?

Jaa kokemuksesi auttaaksesi muita perheitä tekemään parempia hoitopäätöksiä.

Kirjoita arvostelu

Lähellä olevat palveluntarjoajat

Lisää hoitoa: Kouvola

Näytä kaikki palveluntarjoajat: Kouvola, Kymenlaakso →

Aiheeseen liittyvät sivut

Näytä koko profiili

How we research and verify this information

Our team compiles this listing from public records and provider data, and reviews it against authoritative sources.